pátek 15. července 2016

Jersey Bounce od Lush - kolega legendárního šamponu Big

Kdybych měla jmenovat jednu značku, která v poslední době obsadila první příčky na mém žebříčku ve vlasové péči, byl by to bezpochyby Lush. Z jejich portfolia pochází jak moje nejoblíbenější barva na vlasy, tak šampon Rehab, o kterém jste měli možnost dovědět se více v nedávném postu. Není to však jediný tekutý šampon, který mě v jejich nabídce zaujal.

Pokud se trochu orientujete v sortimentu Lush, jistě víte, že ten, kdo touží po úchvatném objemu vlasů, musí mít doma šampon Big – mořský šampon, který dodá takový objem, o kterém jste ani netušili, že ho můžete mít. I já jej měla možnost vyzkoušet a musím konstatovat, že jsem byla z výsledného objemu nadšená. O poznání menší „nadšení“ však vyvolal fakt, že mé vlasy až příliš vysušoval a bez kondicionéru bylo jejich rozčesání nadlidským úkolem. Když se proto objevila novinka Jersey Bounce (JB), rozhodla jsem se jí dát šanci, neboť se jedná (dle mého) o výživnější variantu šamponu Big. V černém kelímku najdete nejenom typickou mořskou sůl zaručující neodolatelný objem, ale i vejce, citron a med, které by měly vytvořit kouzelný elixír dodávající vlasům lesk a výživu!


Pokud jste zvyklé na klasické šampony, JB vás jistě překvapí svou specifickou konzistencí – jedná se o žlutou hrudkovitou pastu, ve které jsou patrné krystalky soli. Vždy si naberu množství čajové lžičky, které rozemnu v dlaních a následně nanesu na mokré vlasy až k vlasové pokožce jemnými krouživými pohyby. Šampon neuvěřitelně pění, a pokud se vám bude zdát, že máte bublinek málo, zkuste před nanesením další dávky vlasy ještě více navlhčit jemnou sprchou. Jako bonus vám po celou dobu vašeho mycího rituálu bude dělat společnost jemná limetková vůně, která je nesmírně osvěžující, což nepochybně oceníte hlavně v letních směsích nebo při brzkém ranním vstávání. Šampon si však nekupujeme jenom pro krásnou vůni, ale především pro jeho účinky a ty jsou v případě JB více než potěšující. Pro JB jsem vytvořila novou kategorii vlasových produktů – šampon a peeling 2 v 1. Přesně tak totiž funguje, obsažené krystalky soli pokožku během mytí nejenom jemně masírují, ale zbavují i nepříjemných šupinek, a tak ji intenzivně čistí. Po uschnutí jsou vlasy nadýchané a dokonale čisté, aniž by byly vysušené. Jeho silná očistná síla však přináší jednu nevýhodu – rychle vymývá barvu. Proto si jeho použití vyhrazuji na speciální příležitosti a pro účely pravidelného mytí zůstávám věrna Rehab. JB mi skvěle slouží, když potřebuji vlasy zbavit velkého nánosu stylingových produktů nebo je připravit na aplikaci henny. Závěrem mi tedy nezbývá nic jiného, než šampon doporučit, a to především všem těm, kteří touží po objemu šamponu Big, ale zároveň větší dávce výživy!

A malá ráda na závěr. V eshopu je možné objednat balení pouze o objemu 250 ml za 565 Kč. Preferujete-li však menší, zajděte do kamenného obchůdku Lush, kde jsou k dispozici.


If I had to choose only one brand for my haircare routine, it would be definitely Lush. I love both its hairs dyes and the shampoo Rehab about which you can read more in one of my previous posts. However, I have been interested in another liquid shampoo since I saw it in the local shop. Those who have known Lush for a while can recommend Big shampoo to anybody loving voluminous hair. When I tried it out, I was super excited about the volume I got. Unfortunately, it dried my hair so much that I was not able to comb it without conditioner. Therefore, I decided to try a new one – Jersey Bounce (JB). From my point of view JB should be more nutritious version of famous Big shampoo. A black pot contains a very thick liquid full of sea salt, fresh organic free range eggs and oils which should give your hair great volume and shine.
I use just a small amount – a teaspoon of shampoo which I rub in my hands and massage into my wet hair and roots. Not satisfied with foam? Instead of more shampoo try to add a little bit water first. This shampoo can foam very well. The smell is also incredible – refreshing and lime. I believe this scent will help anybody to feel fresh either in the morning or hot summer. Regarding to its effect I decided to create a new cathegory of haircare products which is called peeling shampoo. Small pieces of salt massage and clean your hair, therefore your scalp is perfectly clean. After drying my hair is soft, full of volume and shine. However, a hair colour is washed out faster. For this reason I use it occasionally when I need to remove all stayling products from my hair or prepare it for henna.
In conclusion I recommend this shampoo to everybody who wants beautiful volume and a lot of nutrition.
 

1 komentář:

  1. Tak ten musím skúsiť, zatiaľ som mala len ten s koňakom a pivom na farbené vlasy, ktorý bol fakt dobrý.

    OdpovědětVymazat

Děkuji všem za návštěvu mého blogu, milé komentáře i konstruktivní kritiku.