středa 13. dubna 2016

Saloos Tea Tree hojivý aroma roll- on

Účinný roll-on je v kabelce či batohu neocenitelným pomocníkem, a to zejména v letních měsících, kdy lidská pokožka čelí nejednomu hmyzímu štípnutí. Bez ohledu na značku mají mnohé společného. Zejména je spojuje praktická velikost, díky níž se vejdou i do toho nejmenšího zavazadla, a kuličkový aplikátor. Především však cíleně působí na kožní problém a slibují rychlé účinky. Můj poslední úlovek do sbírky roll-onů pochází od Saloosu, jehož úkolem je bojovat s problematickou pokožkou, hojit drobná poranění a bodnutí hmyzem. 

Jeho široké použití zajišťuje obsah tea tree oleje, který je populární pro své antimikrobiální účinky. Balení roll-onu plně odpovídá mým očekáváním – je malé, skladné, víčko spolehlivě drží, takže nehrozí žádný únik tekutiny, i kulička je plně funkční. Vysoký podíl olejů ve složení přípravku předurčuje i jeho konzistenci, která ale nestěžuje aplikaci a překvapivě rychle se vstřebává. Jelikož by přípravek měl pomáhat i pleti problematické, zkoušela jsem ho nanášet lokálně na akné, žádného výrazného zlepšení jsem se však nedočkala. O poznání lepší výsledky jsem zaznamenala, když jsem ho nasadila v rámci boje proti hmyzím štípancům a případným nehojícím se stroupkům. Roll on postižené místo vždy zklidnil, dokázal redukovat začervenání a přispěl k rychlejšímu hojení. Ačkoli je vůči roll-onu mé akné imunní, mohu ho za sebe doporučit jako nezbytnou součást každé příruční cestovatelské lékárničky jako spolehlivého pomocníka, který napomáhá likvidovat nehezké stopy po hmyzích útocích. 

1 komentář:

  1. Tea Tree olej je perfektní, používám ho na drobná poranění a občas na nějakou tu neplechu na obličeji. Roll-on balení je super praktické :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji všem za návštěvu mého blogu, milé komentáře i konstruktivní kritiku.