čtvrtek 25. června 2015

Avon GEL finish - gelovky bez čekání

Gelové nehty jsou poslední dobou nesmírně populární. Chtějí je všichni a pokud možno bez jakékoli lampy a dalších instrumentů. Těmto požadavkům se snaží vyhovět mnoho výrobců a některým se to daří lépe a jiným pro změnu hůře. I Avon před několika měsíci představil novou řadu laků slibující gelový efekt, úžasné krytí a bezchybnou výdrž. Jedná se pouze o sliby, nebo laky Avon GEL finish opravdu vyčarují gelové nehty během několika minut ?


Pro testování jsem si vybrala dva adepty ve svých oblíbených barvách, a to sytě červené a nude. Candy Apple opravdu dělá čest svému jménu. Je to nádherná výrazná červená barva překypující dokonalým leskem, aniž byste museli aplikovat další top coat. Co se týče odstínu, nemám výtek a musím konstatovat, že celá řada po barevné stránce je velice povedená a nabízí krásné odstíny, které jistě potěší jak milovníky rudé klasiky, tak příznivce extravagantních odstínů. Candy Apple kryje obstojně už v první vrstvě, ale pro dokonalý vzhled doporučuji nanést vrstvy minimálně dvě. Lak mi bez porušení vydržel dva nebo tři dny, a tak nemohu souhlasit s tvrzením slibující dlouhodobý efekt. Například laky Rimmel na mých nehtech vydrží výrazně delší dobu bez nutnosti jakýkoliv oprav. Na laku ale musím ocenit jeho vysoký lesk a gelový efekt spolu s plným krytím.Creme Brulee připomíná svým odstínem smetanu, která by měla dokonale ladit ke světlé pokožce. Moje nadšení z odstínu ale začalo opadat při nanášení laku. Abych dosáhla vytoužené smetanové nude jako z katalogu, musela jsem nanést čtyři vrstvy. Naštěstí jednotlivé vrstvy rychle usychají, a tak celé dílo úspěšně dokončeno během 10 minut. Přesto jsem se z něho příliš dlouho neradovala, neboť se lak začal olupovat již druhý den.


Moje dojmy z řady Gel finish jsou rozpačité. Výraznější barvy mohu doporučit, jsou syté a skutečně poskytují gelový finish a výrazný lesk. U světlejších odstínů bych byla s výběrem opatrnější a rozhodně bych je kombinovala s kvalitním top coatem prodlužujícím výdrž.  

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji všem za návštěvu mého blogu, milé komentáře i konstruktivní kritiku.