čtvrtek 11. července 2013

Dr. Popov TEA TREE OIL krém - lék pro mastnou pleť


Tea tree oil krém jsem si koupila v momentě, kdy jsem byla na pokraji zoufalství. Byl podzim a mě začala strašně zlobit pleť. Pupínky  mi naskakovaly jako po másle a proces nešel nijak zpomalit. V té době  jsem ještě netušila, že to není klasické akné, ale vyrážka, a tak jsem zkusila štěstí a investovala do péče od Dr. Popova. Nikdy jsem od něho žádné pleťové mazání neměla, jediné, co uchovávám  v lednici, je  klasická měsíčková mast. Krém má zejména ošetřovat citlivou, problematickou i stárnoucí pokožku. Dokáže ji čistit, zklidnit a dokonce i vyživovat. Navíc se s  ním můžete mazat ve dne v noci.  Řeklo by se, že je tu úplný superman v krabičce. Nesporně se jedná o velmi silný krém – a to zejména o stránce pachové. Když jsem jej otevřela, silná parfemace mě silně praštila do nosu. Je to opravdu specifická vůně tea  tree oil té největší a v laboratoři dosažitelné intenzity. Mám pro vás ale dobrou zprávu – po 1 měsíci trochu zeslabí a z obličeje není naštěstí  cítit.
 
 

Krém  potěší fan klub gelových  nadšenců. Jeho konzistence je lehounká, gelová a vstřebává neuvěřitelnou rychlostí. Hodí skvěle jako podklad pod makeup, do 5min netušíte, že jste si nanášeli krém. 
Po týdnu užívání se mi pleť opravdu trochu zklidnila a začervenalá místa se začal redukovat. Háček je v tom, že já déle než jeden týden krém  v kuse používat nemohu. Proč? Pupínky dokáže porazit, ale za cenu  výrazného vysušování pleti. Proto  jsem krém později aplikovala pouze na postižená místa ve dnech, kdy mě pupínky nejvíce zasáhly a  důsledně se vyhýbala  tvářím.  

Tento krém bych doporučila všem, kteří bojují s mastnou pletí,  hledají cenově přijatelný přípravek s lehkou konzistencí, který dokáže jejich pleť účinně zmatnit a redukovat akné.  Když si vzpomenu, jak jsem za svých pubertálních let zkoušela Vichy a pevně jsem věřila, že mě zbaví kožních neduhů, tak toho zpětně docela lituji. Nejenže stojí asi 4 x tolik, ale vůbec nefungoval a kůži mi vysušoval mnohem agresivněji než Dr. Popov.  Myslím, že pokud si chcete koupit nějaký krém proti akné, zkuste nejdříve tento.  Cena je vskutku lidová – okolo 80 Kč. Osobně jsem jej zakoupila v prodejně se zdravou výživou.

3 komentáře:

  1. Ten mám taky, když se mi zbláznila pleť, dost mi pomohl. :)

    OdpovědětVymazat
  2. to uz je druhá recenze co na něj čtu a láká mě:) momentálně používám místo krému obličejové oleje, ale někdy by to nějaký ten krém chtělo, hlavně když se mi nechce čekat na to, az se olej vpije....jen mám trochu strach z toho vysušování...přeci jen má pleť je spíše smíšená, ale akné mě trápí, takze ho řadím do seznamu, co musím postupně vyzkoušet:))

    OdpovědětVymazat

Děkuji všem za návštěvu mého blogu, milé komentáře i konstruktivní kritiku.