pátek 21. září 2012

Olivový ráj pro vaše vlasy aneb kúra Planet Spa


Na značku Avon se názory velice různí. Řadu výrobků, za kterou mohu  já dát ruku do ohně , je bezpochyby  PLANET SPA. Právě z ní pochází i tento malý zázrak. Slovo malý  je více než vhodné vzhledem k velikosti balení. Lahvička obsahuje 50 ml vlasové kúry na vlasy s olivovým olejem. Jak název napovídá, nejedná se o klasickou masku – a tomu je nutné přizpůsobit aplikaci. Olej  se musí před nanesením zahřát, aby mohl vaše vlasy maximálně vyživit. Postupuji následovně :

1)      Do hrnku natočím horkou vodu, následně  vložím lahvičku s olejem.

2)      Lahvičku ponechám v lázni  2-5 min.

3)      Na suché a nemyté vlasy aplikuji  zahřátý olej – v množství 1 – 2  čajových lžiček.

4)      Olej vmasíruji do délek vlasů  po dobu 1 minuty. Kúru neaplikuji ke kořínkům!

5)      Když je kúra dobře vpracovaná, vlasy zamotám do igelitu. Nakonec je možné a vhodné celé dílo zabalit do klasického ručníkového turbanu.

6)      Kúru nechám pracovat minimálně 15 minut.

7)      Nakonec sundám ručník, igelit a vše smyju vodou. Na závěr si vlasy  klasicky umyju šampónem.

Po použití jsou  vlasy výrazně hebké a lesklé, vypadají zdravě . Dokonce opticky zacelí roztřepené konečky ( tedy do následujícího mytí).  Vlasy po smytí nemají žádný extra objem, ale ani výrazněji neplihnou.
 

Kúra  je vhodná k intenzivní regeneraci suchých vlasů, proto ji používám 1 x do měsíce.

Doporučuji ji všem , které trápí suché vlasy a trpí na třepící se konečky. Myslím, že je to výborný parťák na dovolenou – např. k moři. Kúra vám nezabere příliš místa v zavazadle a navíc poskytne sluníčkem a  mořem vysušeným vlasům maximální výživu. Za 50  ml zaplatíte 169 Kč. Možná, že se vám zdá cena vysoká, ale přípravku stačí minimální množství. Já ji používám celé léto ( takže jsem ji nanesla zhruba 3 X až 4 X) a jak je zjevné z obrázku, ubyla mi nepatrná část : )

5 komentářů:

 1. Aj ja mám s radou Planet Spa veľmi dobré skúsenosti, tento výrobok som ešte nevyskúšala, ale zatial čo som mala ze tejto rady boli výborné. Moje najoblubenejšie sú predovšetkým masky na tvár s bahnom s mrtveho mora, thajským lotosovým kvetom.

  OdpovědětVymazat
 2. Díky za tip ! :)
  Sleduju tě !:)

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. ooo zaujimavý typ. toto som od avonu ešte neskušala, no budem to musiet napravit..
  http://stylzeny.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za návštěvu mého blogu, milé komentáře i konstruktivní kritiku.