neděle 16. září 2012

Missha Signature Real Complete BB Cream SPF25 PA++


Missha nabízí jako jedna z mála více odstínů BB creamu.  Základní jsou tři. Nejdříve jsem  přemýšlela nad tím nejsvětlejším , ale nakonec jsem zvolila č.21. Bála jsem , že bude na mě příliš tmavý, ale opak se stal pravdou. Velice mile mě překvapila konzistence. Je výrazněji tekutější než Hot Pink od Skin79. Velice dobře se aplikuje, rychle se roztírá.Z vyzkoušených BB cremů se mi nejrychleji a nejlépe pracuje právě s tímto.  Trvá mu trochu déle , než se pleti přizpůsobí. Asi po 5 minutách se hezky splynul s pletí.Podtón do růžova vypadal mnohem přirozeněji než ten šedivý od Skin 79. Ke krytí větších nedostatků musíte šáhnout po korektoru. Já nedokonalosti korigovala Make up Coverem od Dermacolu. Povedlo se mi vytvořit téměř dokonalou pleť, která zářila zdravím . Je rozjasněná , ale nepůsobí mastně. Přirovnala bych to  k situaci, kdy ráno vstoupíte do tmavé koupelny a zapnete světlo a  celou místnost vám projasní zářivka. Dalším benefitem tohoto produktu je bezesporu lehkost. Na tváři jsem po celý den nic necítila. Choval se jako druhá kůže.
(Klik pro zvětšení)
 Testovala jsem ho jak v horkém počasí, tak v období, kdy se teploty rapidně snížily.
V tropech bych ho zřejmě nosit nemohla. Na pleti vydrží, ale při detailním zkoumání jsem měla pocit, že mi trochu zvýrazňoval linky vedoucí od koutků úst k nosu. Nebyl to žádné drama, ale proč zvýrazňovat něco , co nemusíme, že ? Když ale pominu tento drobný nešvar, nemohu tomuto bb creamu odepřít nesporné kvality. I po parném dni jsem měla opravdu co odličovat. Po vyčištění pleti jsem nezaznamenala žádné ucpané póry či jiné nepravosti, které na pleti nemají co dělat.
Trochu jsem se vylekala při pohledu na sáhodlouhý seznam ingrediencí. Na druhou stranu výrobce slibuje , že je vhodný pro citlivky a neobsahuje žádné silikony ani parabeny. Ochrání vás SPF 25, které je pro naše klimatické podmínky naprosto adekvátní.
Když teploty ráno nepřesáhly 15 °C , rozhodla jsem se Misshu podrobit novému testu. Problém se zalézáním do linek byl ty tam. Missha držela celý den.  
Missha patří mezi mé horké favority. Aktuálně je jejím soupeřem Missha Perfect Cover. S kterým výrobkem máte lepší zkušenosti VY ?

3 komentáře:

  1. Jestli to vydrželo i tropy, pak je to sakra dobrej krém. S BB krémy zkušenosti nemám, ale i klasickej krém mi občas z ksichtíku slézá, když jsou hice!

    OdpovědětVymazat
  2. Já dávám asi přednost Perfect Cover, fajn vydrží celý den...ale zkus vyzkoušet i SKin79, mně od nich hodně sednul VIP Gold, vypadá hodné přirozeně! Taky jsem se nemohla rozhodnout, jeslti Signature nebo Perfect Cover a tak si napsala o vzorky na mybbcream.cz a fakt přišly...aspoň jsem se mohla lehčeji rozhodnout.

    OdpovědětVymazat

Děkuji všem za návštěvu mého blogu, milé komentáře i konstruktivní kritiku.