středa 8. srpna 2012

Znáte LR Health & Beauty Systems ?


Dnes mám potřebu provést osvětu v blogovém světě. Jak si tak pročítám blogy, střetávám se víceméně se stejnými značkami. Rozhodně to nemyslím špatně, jsem ráda, že si na stejný výrobek mohu přečíst více názorů a udělat si tak lepší obrázek, ale myslím, že je dobré, když se píše i o značkách , které „neletí“ v pravém slova smyslu. Velice ráda zkouším přípravky od ne zcela známých výrobců, protože vím, že čím větší prostředky výrobce na reklamu vynaloží, tím se to samozřejmě více odrazí i v ceně a ta vůbec nemusí odpovídat slibované kvalitě a efektu.

Tento článek bych chtěla věnovat LR Health & Beauty Systems.Upozorňuji, že o této značce píšu z vlastní iniciativy a nejsem nijak sponzorovaná.  Popsat sortiment této značky je dosti komplikované . Vše začalo v 1985. Společnost se začala soustředit na výrobu vysoce kvalitních produktů z oblastí vůní i potravinových doplňků. Postupně se jejich nabídka rozrostla i o standardní kosmetické produkty- jako oční stíny a make- upy. Prodej se uskutečňuje  výhradně prostřednictvím LR  poradců. Já jsem se s touto kosmetikou seznámila již jako malé děcko , jak jste se mohli dočíst již zde. Naše rodina zejména používá tělovou kosmetiku. Dříve naši koupelnu okupovala řada Racine- jedná se o řadu péče o tělo, která nabízí všechny výrobky ( sprch.gel, pěna do koupele, tělové mléko………………)ve 3 vůních ve velkém balení za příjemné ceny. Další mou láskou od LR jsou vůně. LR často navazuje spolupráci se známými osobnostmi, pod jejichž jmény společnost  představuje nové parfémy. Slovo parfémy se zde hodí dokonale, neboť je zde podíl vonných silic vyšší než u ostatních výrobců. Když si od koupím vůni, vím ,že bude vonět celý den a nebudu se muset „přestříkávat“ pětkrát denně. Svou tvář vůním propůjčili např. Bruce Wilis, Schumacher, Heidi Klum. Jako náctiletá jsem milovala svěží vůni od Sarah Connor. Máma je závislá na Lady Karneval od Karla Gotta : D
Aloe vera drinking gel

Za pozornost stojí jejich potravinové doplňky. Slavný je Aloe vera drinking gel  . Vyrábí v několika příchutích. V láhvi o objemu jeden litr najdete čistý aloe vera gel (min 90%) , který je obohacen o další tělu prospěšné složky. Přípravek čistí důkladně organizmus a pomáhá zlepšovat celkový fyzický a psychický stav. Výše uvedená slova mohu potvrdit. Táta trpěl na bolesti kloubů, po očistné kúře (musíte  spotřebovat minimálně 6 lahví), se problému zbavil. Na přání vám váš LR partner ukáže materiály a studie, ve kterých je účinnost gelu klinicky prokázána.
Kolostrum
Další zázrak se skrývá za názvem  kolostrum. Je to první tekutina, kterou dítě/mládě po porodu přijímá a která dokáže „nastartovat“ jeho imunitní systém, obsahuje imunoglobuliny, aminokyseliny a růstové faktory. Colostrum novorozencům pomáhá přežít první dny života. Jak se získává? Z kravského mléka, ale pouze do 12  hodin po porodu krávy- toto kravské mlezivo je z 99%  totožné s lidským(Nebojte se! Kravám je odebráno úplné minimum – takže telátku zůstane dostatek a jeho vývoj není  nijak ohrožen) . A proč bychom jej měli užívat ? Je to perfektní  přípravek pro naší imunitu, pomáhá nám posilovat  náš vlastní ochranný štít. Naprostým  pokladem je pro děti, které neustále bojují s chřipkami a nachlazeními a mají slabou imunitu.
Aloe Vera

Moje neoblíbenější věci z LR pochází z  řady Aloe vera. LR produkty jsou ošetřeny certifikáty kvality SGS INSTITUTU FRESENIUS GMBH, IASC a DERMATEST. S aloí si můžete nakoupit úplně všechno –od mýdlo na ruce po zubní pastu. Na každém produktu je označeno, kolik čistého gelu z aloe výrobek opravdu obsahuje. Více příště.

Máte s LR zkušenosti ?

10 komentářů:

 1. Zkušenosti s LR nemám, jen vím, že není nejlevněší. Kdysi ji prodávala přítelova maminka a také má oblíbenou Lady Karneval. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, to je pravda. Ceny mají (podle mě) vysoké.

   Vymazat
  2. A mohu se zeptat, s čím ceny porovnáváte?

   Vymazat
  3. Ceny jsem porovnávala s běžně dostupnou kosmetikou v drogérii. Oproti ní je LR opravdu jiná cenová kategorie. Nechci ale, aby to vyznělo jako handicap této kosmetiky a odradilo od nákupu. Je totiž nesporné, že kvalitativně je LR také úplně jinde.

   Vymazat
 2. LR znám a moc děkuji za tenhle článek. Mají skvělé parfémy a dlouho jsem taky kupovala právě drink Aloe Vera. Hodně pomáhá, je to skvělá věc na celkové vyčištění apod.
  Teď by mě lákalo to Colostrum...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nabízejí ho v tekuté formě a jako novinku nyní představili verzi v tabletách.

   Vymazat
  2. V případě zájmu o jakýkoliv produkt mě kontaktujte - dominik.pechac@gmail.com
   Mějte se fajn.

   Vymazat
 3. vůbec neznám! díky za přiblížení

  OdpovědětVymazat
 4. ráda poradím ohledně výrobků firmy LR, neváhejte mě kontaktovat: lucie.hubena@email.cz , budu se těšit. Lucie

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za návštěvu mého blogu, milé komentáře i konstruktivní kritiku.