čtvrtek 12. července 2012

Hair story III - Padání vlasů
Dalším problémem , se kterým se pravidelně potýkám , je padání vlasů. Přijde vždy 1 měsíc po nějakém větším stresu. Když jsem v katalogu od Oriflame viděla novou řadu bojující s tímto problémem , zajásala jsem a nadšeně objednávala. Recenzi na jednotlivé výrobky z celé řady ještě zveřejním . Set proti padání vlasů obsahuje šampon, pěnu a vlasovou vodu, která se aplikuje každý den ke kořínkům vlasů. Tyto tří přípravky tvoří  kroky, které vám mají zachránit vlasy. Ze šampónu jsem byla zpočátku unešená. Vlasy jsem měla opravdu nadýchané, příjemné na dotyk. Když jsem jej nemohla v katalogu další  měsíce objevit, zjistila jsem, že si získal takový úspěch, který způsobil jeho vyprodání……………Pak se ale objevil a já vzala okamžitě rovnou 2 balení. Asi jsem měla nějaký vadný kus, jinak to nejde vysvětlit. Nebo mi do obalu nalili něco jiného. Po umytí jsem měla vlasy potažené nějakým lepkavým odporným nánosem. Nejdříve jsem si myslela, že jsem si špatně vymyla šampon, ale když se to opakovalo i po dlašce umytí……………tak jsem začala výrobek používat jako sprchový gel.
Další šampon, který aktuálně testuji, je Pathehair . Jedná se o velice jemný produkt, který řeší mnoho problémů  jako lupy, padání vlasů, poničené vlasy. Brzy se můžete těšit na recenzi.


Podle mého názoru šampón padání vlasů sám o sobě nezastaví. Nutná je komplexní péče. Pokud dnes vynechám potravinové doplňky, kterým se chci věnovat v nějakém dalším článku, mám na mysli různé masky a vlasové vody. Z vlasových vod se tak trochu stala moje obsese. Vlastně neznám moc lidí, kteří je řadí do své základní vlasové rutiny. Spotřebovala jsem  balení od Oriflame, od Briggite Lund,Biohar , dále Reghaar a Bioaquanol U.
 
Přípravek od Oriflame mi vlasy dost mastil, tonikum od Brigite Lund fungovalo, ale je docela drahé (tuším, že vás přijde 100 ml na 1000Kč – objednávala jsem si ho z Německa) . Bioaqunol U je levná záležitost, která mi napoprvé rychle pomohla, proto ho mohu doporučit. Když jsem jej ale začala používat podruhé , účinky se nedostavily. Reghaar jsem poprvé zaregistrovala v lékárně, nyní je běžně dostupný v Dm či Rossmanu . Mě nezafungoval. Stále tedy hledám……………………

3 komentáře:

 1. Milá Jahůdko, moc díky za plno tipů. O padání vlasů bych - bohužel - mohla psát romány:-(. Co mi trošku aktivovalo růst vlasů bylo kofeinové sérum (vodička) od Alverde. Nedávno se ke mně dostal ten bezoplachový kondicioner od Oriflamu a bohužel mě zklamal - úžasně mi slepil vlasy tak, že jsem ho musela druhý den vymejt:-)

  OdpovědětVymazat
 2. Jahůdko,padaj mi vlasy ted strašně zatím nemám skušensoti s žadným přípravkem co píšeš ale možná skusím to od oriflamu:)nebo ten biohar:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. raději zkus Biohar, ta voda od Oriflame hodně mastí vlasy

   Vymazat

Děkuji všem za návštěvu mého blogu, milé komentáře i konstruktivní kritiku.