pátek 9. března 2012

"Vidět znamená věřit"

Tento krém lehké gelové formy má za úkol zvláčnit a zjemnit oční okolí. Redukuje otoky, projasňuje okolí očí a pomáhá vyhlazovat jemné linky. Obsahuje komplex D-circle a výtažek ze světlíku. 15 ml pořídíte za 359Kč.


Tento krém na oči je můj neoblíbenější. Zatím jsem lepší nenašla  a druhé spotřebované balení je toho důkazem. Pojďme se podívat na porovnání „oficiálních slibů“ a reálných účinků.

1)      krém lehké gelové formy – 100 % souhlas : úžasná lehká gelovo krémová konzistence

2)      zvláčnění a zjemnění očního okolí – 90%-  krém se rychle vpije a pokožku zjemní

3)      redukce otoků- 70% při použití hezky chladí a určitě trochu redukuje, ráno je to vítaný pomocník, ale zmizík otoků to není

4)      projasnění oč.okolí – 85%- opravdu hezky jemně projasní šedivá místa

5)      vyhlazení linek – 30 %- v tomto ohledu moc dobře nefunguje, ačkoli jej pravidelně používám, tak jemné linky nevyhladí

Tento krém bych doporučila majitelkám unavených očí, kterým primárně nejde o odstraňování vrásek, ale o zklidnění pokožky v okolí očí. Neštípe, nepálí a určitě jej doporučuji.

1 komentář:

  1. Krém vypadá zajímavě, já na oční okolí používám oční krém z řady Ecobeauty a když je mám opravdu hodně unavené nebo na noc používám Tender Care. Moc pěkná utříděná recenze.

    OdpovědětVymazat

Děkuji všem za návštěvu mého blogu, milé komentáře i konstruktivní kritiku.