sobota 17. září 2011

Suchý šampon Oriflame

Někdy člověk nemá času nazbyt a jakákoli vychytávka spořící cenné minuty je vřele vítána. Jednou z takových drobností je bezpochyby suchý šampón. Přípravek, po jehož aplikaci se vlasy opět probudí k životu a vypadají jako umyté ( nebo ne tolik mastné).
 K dispozici nám jsou produkty ve formě pudru nebo sprejů. Já upřednostňuji formu spreje. Asi před 3 měsíci jsem si objednala suchý šampon od Oriflame. Byla jsem opravdu moc zvědavá na jeho účinky a nyní můžu s klidným svědomím prohlásit „Jděte do něj!“. Šampon se má nanášet 20 až 30cm od hlavy.  Poté se vlasy pročešou a chvilku se počká. Jednou mě napadlo šampon nanést už před spaním a můj nápad se ukázal jako velice dobrý. Ráno je efekt ještě viditelnější, jakoby měl přes noc přípravek l čas „pracovat“. Navíc během noci se trochu zmírní jeho silná vůně, která může někomu vadit.

Složení : (pro chemiky)
BUTANE, PROPANE, ALCOHOL DENAT., ORYZA SATIVA BRAN EXTRACT, ISOBUTANE, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PROPYLENE CARBONATE, PARFUM, ISOPROPYL MYRISTATE, AQUA, DICOCOYLETHYL HYDROXYETHYLMONIUM METHOSULFATE, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, MENTHOL, DISODIUM PHOSPHATE, PYRIDOXINE HCL, NIACINAMIDE, PHENOXYETHANOL, PANTHENOL, HYDROLYZED YEAST PROTEIN, ALLANTOIN, CITRIC ACID, THREONINE, POTASSIUM SORBATE

Výhody :
Cena - 139 Kč
Velikost balení
Funkčnost
Je bílý, ale ve vlasech to není vůbec vidět
Vůně (mentolovo-něco svěží)
Nedráždí pokožku

Nevýhody
Pro extra viditelný efekt- nutnost nechat působit přes noc
Pro někoho příliš silná vůně)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji všem za návštěvu mého blogu, milé komentáře i konstruktivní kritiku.